Wykończenia wnętrz
Wykończenia wnętrz
Kompleksowe usługi budowlane

Wykończenia pomieszczeń mieszkalnych i biurowych

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wykończenia wnętrz. Wykonujemy prace wykończeniowe na rzecz klientów korporacyjnych (wykończenia obiektów korporacyjnych i biurowych oraz obiektów użyteczności publicznych, budynków samorządowych itp.), klientów biznesowych (wykończenia wnętrz przeznaczonych do sprzedaży przez deweloperów oraz podmiotów zajmujących się obrotem nieruchomościami), a także klientów indywidualnych (wykończenia mieszkań, domów jednorodzinnych). Cechuje nas terminowość wykonywanych prac, rzetelność i skrupulatność, a także zgodność z zasadami sztuki budowlanej. Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy o wysokiej kulturze osobistej, co przekłada się na najwyższą jakość wykonania świadczonych usług oraz pełne zadowolenie naszych Klientów.

Pomieszczenia mieszkalne
Inwestycje mieszkalne i biurowe
Podejmujemy się prac na rzecz odbiorców indywidualnych i biznesowych

Wykończenia wnętrz ? zakres świadczonych usług

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, jesteśmy w stanie zaoferować pełną i kompleksową ofertę usług budowlanych, zaspokajając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Podejmujemy się wykończeni wnętrz w tzw. stanie developerskim, a także remontów oraz ponownych aranżacji użytkowanych już pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Służymy naszym Klientom praktycznymi poradami, przedstawiając im nowoczesne oraz funkcjonalne propozycje rozwiązań technicznych i budowlanych. Sukcesywnie wprowadzamy do naszej oferty innowacyjne i nowoczesne metody budowlane, dzięki czemu cenią nas sobie współpracujący z nami inwestorzy i projektanci. Używamy sprawdzonych i użytecznych systemów wykończeniowych, bazując na ofercie materiałów budowlanych uznanych w kraju i na świecie dystrybutorów. W codziennej pracy stawiamy na jakość wykonania, nie na jego szybkość, co daje gwarancję wysokiej jakości oraz wykonania powierzonych nam prac w zgodzie z zaleceniami producentów. Posiadane przez nas doświadczenie, zbierane przez lata działalności w branży budowlanej, daje nam możliwość fachowego doradztwa w zakresie doboru wykorzystywanych materiałów oraz rozwiązań technicznych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą: wykonywanie tynków ręcznych i maszynowych, a także tynków strukturalnych, wykonywanie gładzi gipsowych, murowanie ścian działowych oraz wykonywanie zabudowy z cegieł, montaż sufitów kartonowo-gipsowych na stelażach metalowych, montaż ścian kartonowo-gipsowych działowych, wykonywanie wygłuszeń akustycznych oraz izolacji pomieszczeń, układanie i modernizowanie istniejących instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych, malowanie (sufitów, ścian i podłóg), układanie paneli podłogowych oraz podłogi z drewna, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, a także wykonywanie kompleksowych usług z zakresu układania płytek ściennych i podłogowych, glazury i terakoty.

Doradztwo budowlane
Doradztwo budowlane
Służymy pomocą naszym Klientom

Doradztwo i wycena prac wykończeniowych

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług wykończenia wnętrz zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasi specjaliści z chęcią udzielą Państwu niezbędnych wyjaśnień, zaproponują optymalne rozwiązania techniczne, a także sporządzą ? po odbyciu oględzin pomieszczeń oraz zapoznaniu się z zakresem planowanych prac ? szczegółowy kosztorys prac budowlanych. Świadczymy swoje usługi na terenie Katowic oraz miast aglomeracji śląskiej – Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworzna, Będzina i Olkusza oraz na terenie małopolski – Krakowa i okolic.