Wykończenia łazienek
Usługi płytkarskie
Nasza specjalność to wykończenia łazienek

Układanie glazury i terakoty

Jednym z najczęściej wybieranych przez inwestorów sposobów na aranżację pomieszczeń przeznaczonych w projekcie budynku (mieszkania) jako łazienka lub kuchnia jest układanie na ścianach i podłodze płytek ceramicznych. Dobrej jakości płytki odporne są na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, stanowiąc przy tym materiał budowlany, który nie wymaga szczególnej pielęgnacji, a którego czyszczenie nie powinno nastręczyć większych trudności. Nie może więc dziwić, że po podłogi i ściany wykonane z glazury i terakoty coraz częściej sięga się także przy inwestycjach o charakterze komercyjnym, samorządowym oraz państwowym, zastępując nimi o wiele trudniejsze w pielęgnacji oraz mniej odporne na uszkodzenia podłogi wykonane z kamienia, drewna czy też paneli podłogowych. Utrzymujące się, wysokie zainteresowanie opisywanym materiałem budowlanym pociąga za sobą istnienie wielu podmiotów – płytkarzy i kafelkarzy, którzy oferują swoje usługi glazurnicze, związane z układaniem glazury i terakoty. Dlaczego więc warto skorzystać z naszej oferty, zamiast ofert konkurencyjnych przedsiębiorców?

Układanie płytek
Układanie płytek
Świadczymy kompleksowe usługi flizowania

Profesjonalne usługi płytkarskie

Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie wykonywania prac budowlanych oraz remontów i aranżacji istniejących pomieszczeń. Na przestrzeni niespełna dziesięciu lat działalności na rynku mieliśmy okazję współpracować z wieloma inwestorami i deweloperami, a także z zleceniobiorcami indywidualnymi, na rzecz których wykonywaliśmy setki zleceń i prac budowlanych. Od początku naszej działalności naszą specjalizacją pozostają szeroko rozumiane usługi glazurnicze. Skupiając się przede wszystkim na tym segmencie rynku usług budowlanych, byliśmy w stanie zebrać zespół doświadczonych pracowników, którzy wyróżniają się nie tylko wysoką jakością świadczonej pracy, ale także wysoką kulturą osobistą oraz znajomością zagadnień o charakterze technicznym. Dzięki temu jesteśmy Państwu w stanie zaoferować układanie płytek oraz inne usługi glazurnicze na wysokim poziomie, wykonywane przez zgrany zespół, dotrzymując wszelkich uzgodnionych z Klientem terminów. Posiadane przez naszych pracowników doświadczenie przekłada się nie tylko w wysokiej jakości świadczonych usług, ale także w możliwości zasięgnięcia przez Państwa fachowych porad tak w zakresie doboru niezbędnych materiałów budowlanych, jak też co do optymalnych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań technicznych. Cechuje nas rzetelność i skrupulatność, a do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Płytki wielkoformatowe slim
glazura WIELKOFORMATOWa
Montaż i układanie płytek o dużych rozmiarach

Układanie wielkoformatowych płytek typu slim

Podążając za aktualnymi trendami z zakresu architektury i wystroju wnętrz, oferujemy naszym klientom usługi montażu płytek wielkoformatowych typu slim. Umownie tą zbiorczą nazwą określa się płytki ścienne, których powierzchnia przekracza 1.600,00 centymetrów kwadratowych, a grubość wynosić może już nawet 3 milimetry. Popularność tego rodzaju materiałów budowlanych rośnie z roku na rok, jednakże – w przeciwieństwie do naszych płytkarzy i kafelkarzy – nie każda brygada budowlana posiada doświadczenie oraz umiejętności w ich układaniu. Korzystając z naszych usług sięgają Państwo po sprawdzonych wykonawców, którzy dadzą gwarancję zadowolenia z efektów wykonanej pracy. Poza tradycyjnym montażem świadczymy ponadto usługi związane z doborem odpowiednich materiałów oraz elementów wykończeniowych, polecając wysokiej jakości produkty sprawdzonych marek. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, toteż robimy wszystko, by sprostać stawianym nam oczekiwaniom.

Projektowanie łazienek
Doradzamy naszym Klientom
Służymy pomocą przy wyborze optymalnych rozwiązań

Usługi glazurnicze na terenie Katowic i Śląska

Koncentrujemy swoją działalność przede wszystkim na terenie Katowic oraz innych miast aglomeracji śląskiej – Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworzna, Będzina i Olkusza oraz na terenie małopolski – Krakowa i okolic. Nie wyłączamy jednakże możliwości wykonania dla Państwa prac glazurniczych także na terenie innych województw, w tym zwłaszcza województwa małopolskiego (w Krakowie oraz okolicach). W przypadku zainteresowania naszą ofertą, z nieukrywaną chęcią odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania. W ramach indywidualnych uzgodnień dokonujemy oględzin pomieszczeń, w których przeprowadzone miałyby być prace budowlane, na podstawie których przygotowujemy kosztorys prac glazurniczych oraz wykaz niezbędnych materiałów budowlanych.