Wykończenia łazienek
Usługi płytkarskie
Nasza specjalność to wykończenia łazienek

Układanie glazury i terakoty

Jednym z najczęściej wybieranych przez inwestorów sposobów na aranżację pomieszczeń przeznaczonych w projekcie budynku (mieszkania) jako łazienka lub kuchnia jest układanie na ścianach i podłodze płytek ceramicznych. Dobrej jakości płytki odporne są na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, stanowiąc przy tym materiał budowlany, który nie wymaga szczególnej pielęgnacji, a którego czyszczenie nie powinno nastręczyć większych trudności. Nie może więc dziwić, że po podłogi i ściany wykonane z glazury i terakoty coraz częściej sięga się także przy inwestycjach o charakterze komercyjnym, samorządowym oraz państwowym, zastępując nimi o wiele trudniejsze w pielęgnacji oraz mniej odporne na uszkodzenia podłogi wykonane z kamienia, drewna czy też paneli podłogowych. Utrzymujące się, wysokie zainteresowanie opisywanym materiałem budowlanym pociąga za sobą powstawanie wielu podmiotów, które oferują swoje usługi glazurnicze, związane z układaniem glazury i terakoty. Dlaczego więc warto skorzystać z naszej oferty, zamiast ofert konkurencyjnych przedsiębiorców?

Układanie płytek
Układanie płytek
Świadczymy kompleksowe usługi flizowania

Profesjonalne usługi płytkarskie

Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie wykonywania prac budowlanych oraz remontów i aranżacji istniejących pomieszczeń. Na przestrzeni niespełna dziesięciu lat działalności na rynku mieliśmy okazję współpracować z wieloma inwestorami i deweloperami, a także z zleceniobiorcami indywidualnymi, na rzecz których wykonywaliśmy setki zleceń i prac budowlanych. Od początku naszej działalności naszą specjalizacją pozostają szeroko rozumiane usługi glazurnicze. Skupiając się przede wszystkim na tym segmencie rynku usług budowlanych, byliśmy w stanie zebrać zespół doświadczonych pracowników, którzy wyróżniają się nie tylko wysoką jakością świadczonej pracy, ale także wysoką kulturą osobistą oraz znajomością zagadnień o charakterze technicznym. Dzięki temu jesteśmy Państwu w stanie zaoferować układanie płytek oraz inne usługi glazurnicze na wysokim poziomie, wykonywane przez zgrany zespół, dotrzymując wszelkich uzgodnionych z Klientem terminów. Posiadane przez naszych pracowników doświadczenie przekłada się nie tylko w wysokiej jakości świadczonych usług, ale także w możliwości zasięgnięcia przez Państwa fachowych porad tak w zakresie doboru niezbędnych materiałów budowlanych, jak też co do optymalnych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań technicznych. Cechuje nas rzetelność i skrupulatność, a do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Projektowanie łazienek
Doradzamy naszym Klientom
Służymy pomocą przy wyborze optymalnych rozwiązań

Usługi glazurnicze na terenie Katowic i Śląska

Koncentrujemy swoją działalność przede wszystkim na terenie Katowic oraz innych miast aglomeracji śląskiej – Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworzna, Będzina i Olkusza oraz na terenie małopolski – Krakowa i okolic. Nie wyłączamy jednakże możliwości wykonania dla Państwa prac glazurniczych także na terenie innych województw, w tym zwłaszcza województwa małopolskiego (w Krakowie oraz okolicach). W przypadku zainteresowania naszą ofertą, z nieukrywaną chęcią odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania. W ramach indywidualnych uzgodnień dokonujemy oględzin pomieszczeń, w których przeprowadzone miałyby być prace budowlane, na podstawie których przygotowujemy kosztorys prac glazurniczych oraz wykaz niezbędnych materiałów budowlanych.