Remonty mieszkań
Prace remontowe
Nadamy drugie życie każdemu pomieszczeniu

Remonty mieszkań i domów jednorodzinnych

Jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym potrafimy dostrzec, jakie są rzeczywiste potrzeby naszych Klientów. Wykonujemy remonty oraz prace adaptacyjne i wykończeniowe pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych usytuowanych w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach znajdujących się w budynkach wielorodzinnych. Służymy fachową pomocą w zakresie doradztwa budowlanego, a także doboru optymalnych rozwiązań technicznych oraz wyboru materiałów budowlanych spełniających oczekiwania naszych Klientów. Do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy w sposób indywidulny i w pełni profesjonalny, zapewniając tym samym wysoką jakość wykonania, zgodność efektu końcowego z otrzymanym projektem wykonawczym oraz wizualizacjami, a także zastosowanie podczas prac budowlanych optymalnych rozwiązań technicznych i technologicznych, nie wyłączając sięgnięcia po pojawiające się dopiero na rynku materiały budowlane i sposoby wykonania poszczególnych prac wykończeniowych. Cechuje nas rzetelność i skrupulatność, dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów oraz zapewniamy wysoką kulturę osobistą zatrudnianych przez nas pracowników, będących specjalistami ? posiadającymi wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu remontów oraz prac wykończeniowych.

Remonty pomieszczeń biurowych
Inwestycje komercyjne
Współpracujemy przy wykonaniu obiektów biurowych

Prace remontowe w pomieszczeniach biurowych

Swoją ofertę kierujemy ponadto do wszystkich inwestorów budowlanych i deweloperów, którzy poszukują sprawdzonych i profesjonalnych wykonawców prac budowlanych, którym powierzyć będą mogli przeprowadzenie remontu oraz prac wykończeniowych pomieszczeń o charakterze komercyjnym i biurowym, a także pomieszczeń zlokalizowanych w budynkach samorządowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Jesteśmy otwarci na długofalowa współpracę z przedsiębiorcami z branży budowlanej, gwarantując wysoką jakość wykonania powierzonych nam prac oraz konkurencyjne ceny. Uczestniczyliśmy w wielu projektach i inwestycjach budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować, że nie jest nam obca specyfika pracy jako podwykonawca oraz doskonale współpracujemy z innymi przedsiębiorcami wykonującymi równolegle prace na terenie budowy.

Prace remontowe
Wykończenia wnętrz
Kompleksowe remonty mieszkań

Prace remontowe na terenie Katowic i okolic

Swoją działalność skupiamy wokół Katowic oraz pozostałych miast aglomeracji śląskiej (Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworzna, Będzina i Olkusza). Podejmujemy się także wykonania zleceń na terenie Krakowa oraz województwa małopolskiego. W ramach indywidualnych uzgodnień wykonujemy prace budowlane, remontowe i wykończeniowe także na terenie innych województw. Dysponujemy odpowiednim zapleczem personalnym i technicznym, które pozwala nam wywiązywać się terminowo z zaciągniętych zobowiązań i powierzonych nam prac. Zapewniamy kompleksową obsługę procesu budowlanego, świadcząc pomoc przy pracach projektowych, w zakupie materiałów budowlanych (w tym także ? wyborze korzystnych ofert cenowych hurtowni i dystrybutorów), a także realizując sprawie i profesjonalnie same prace remontowe i wykończeniowe. Powierzone nam prace wykonujemy w taki sposób, aby uzyskać pełne zadowolenie swoich Klientów, wcielając w życie ich wizje i projekty wymarzonych domów i mieszkań.