Układanie płytek
Układanie płytek
Wysokiej jakości usługi glazurnicze

Płytkarz / Kafelkarz

Świadczymy kompleksowe usługi polegające na układaniu płytek podłogowych i ściennych na użytek osób prywatnych oraz przedsiębiorców i deweloperów. Uczestniczymy w robotach budowlanych i remontowych wykonywanych przez osoby indywidualne, decydujące się na remont lub wybudowanie i urządzenie posiadanego domu lub mieszkania. W zakres świadczonych przez nas usług, poza samymi czynnościami związanymi stricte z usługami glazurniczymi, wchodzą także różnego rodzaju usługi doradcze, związane z doborem optymalnych rozwiązań technicznych oraz wyborem materiałów budowlanych, które gwarantują wysoką jakość i długowieczność. Kładziemy płytki w całych łazienkach i kuchniach oraz innych pomieszczeniach przeznaczonych do użytku dziennego. Specjalizujemy się ponadto w wykończeniach w płytkach podłóg w domach jednorodzinnych. Cechuje nas sumienność, profesjonalizm oraz terminowość.

Usługi płytkarskie
Usługi płytkarskie
Od wielu lat w branży

Jakość i doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy wskutek współpracy zarówno z indywidualnymi inwestorami i zlecającymi nam wykonanie prac, jak też profesjonalnymi podmiotami uczestniczącymi w procesie budowlanym (deweloperami i inwestorami działającymi od wielu lat na rynku budowlanym), możemy Państwu zaoferować kompleksowe i profesjonalne usługi układania płytek. Udało nam się skompletować zgrany i doświadczony zespół pracowników, dla których praca nie jest jedynie obowiązkiem, ale także pasją, do której podchodzą z odpowiednim zaangażowaniem. Dzięki temu świadczone przez nas usługi cechują się wysoką jakością wykonania, a także wyjątkową estetyką. Staramy się gwarantować pełne zadowolenie naszych Klientów, dbając na każdym etapie wykonywania usług glazurniczych o dogranie i uzgodnienie wszystkich szczegółów, które mogą rzutować na odbiór dzieła. Jesteśmy otwarci na pojawiające się w trakcie układania płytek sugestie, omawiamy z naszymi Klientami każde odstępstwa od opracowanego pierwotnie porządku wykonywania prac. Przy układaniu płytek korzystamy jedynie z pewnych i sprawdzonych materiałów budowlanych, które dają gwarancję długowieczności oraz bezpiecznego i komfortowego użytkowania pomieszczeń.

Glazura i terakota
Glazura i terakota
Sprawdzone i pewne usługi

Kompleksowe usługi płytkarskie

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą wszelkiego rodzaju czynności związane z układaniem glazury i terakoty, niezależnie od miejsca, w którym ma zostać wykonana usługa, a także indywidualnych preferencji Klienta co do doboru wykorzystywanych materiałów. Wykonujemy usługi płytkarza / kafelkarza na rzecz odbiorców indywidualnych i biznesowych, niezależnie od powierzchni pomieszczeń, w których mają być wykonywane usługi płytkarskie. Poza układaniem płytek o klasycznych wymiarach, specjalizujemy się także w montażu płytek wielkoformatowych typu slim. Tego rodzaju glazura charakteryzuje się znaczną powierzchnią pojedynczej płyty (przekraczającą 1.600,00 centymentrów kwadratowych) oraz zmniejszoną grubością, która wynosić może nawet mniej niż 3 milimetry. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i dystrybutorami, używając zalecanych przez producentów materiałów budowlanych oraz metod układania płytek. Staramy się doskonalić nasze umiejętności poprzez udział w cyklicznych szkoleniach oraz pozostawanie na bieżąco ze wszelkimi trendami oraz nowinkami technicznymi i materiałowymi, które dotyczą branży płytkarskiej.

Usługi glazurnicze
Usługi glazurnicze
Fachowo i na czas

Płytkarz / Kafelkarz na Śląsku

Zakresem terytorialnym oferowanych usług obejmujemy obszar aglomeracji śląskiej, wliczając w to przede wszystkim takie miasta jak Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Tychy Dąbrowa Górnicza, Będzin, Jaworzno, Sosnowiec i inne miejscowości. Świadczymy ponadto usługi płytkarskie w Olkuszu oraz na terenie innych miejscowości województwa małopolskiego, w tym także – miasta Krakowa. Po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy też w stanie podjąć się realizacji poza wskazanym obszarem, także na terenie innych województw. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod wieloma kanałami kontaktu. Nasi pracownicy z chęcią udzielną odpowiedzi na wszelkie mogące pojawić się pytania i wątpliwości, przedstawiając w sposób kompleksowy naszą ofertę. Po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy wstępny kosztorys zleconych nam prac oraz przeprowadzamy oględziny pomieszczeń objętych zakresem powierzonych usług.