Usługi budowlane
Usługi budowlane
Dostarczamy kompleksowych rozwiązań budowlanych

Jesteśmy cenionym wykonawcą robót budowlanych

Działając na rynku budowlanym nieprzerwanie od 2008 roku, udało nam się uczestniczyć w wielu ciekawych projektach i inwestycjach, wykonując w szerokim zakresie prace i usługi budowlane. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma inwestorami i deweloperami, którzy powierzali nam wykonanie prac budowlanych i wykończeniowych w przygotowywanych przez nich do sprzedaży obiektach budowlanych. Wykonaliśmy setki remontów oraz prac wykończeniowych na rzecz indywidualnych odbiorców, którzy cenią nas nie tylko za szczególnie wysoką jakość wykonania powierzanych nam usług, ale także za rzetelność i terminowość oraz wysoką kulturę osobistą. Wciąż staramy się podnosić posiadane kwalifikacje, zatrudniając jedynie doświadczonych i sprawdzonych pracowników, co bezpośrednio przekłada się na sposób naszej pracy, używane przez nas technologie budowlane oraz zgodność wykonywanych prac z zasadami sztuki budowlanej. Poza świadczeniem kompleksowych usług budowlanych, staramy się pomóc naszym Klientom i Współpracownikom poprzez fachowe doradztwo ? zarówno w dobrze materiałów budowlanych, które wykorzystywane będą następnie podczas robót budowlanych, jak też w wyborze optymalnych rozwiązań technicznych, odznaczających się wysoką funkcjonalnością oraz szczególnymi walorami estetycznymi. Do każdej z powierzonych nam prac podchodzimy w sposób indywidualny, traktując z należytą uwagę nawet te najmniejsze zlecenia.

Prace wykończeniowe
Prace wykończeniowe
Profesjonalne wykończenia wnętrz

Prace budowlane i wykończeniowe

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi budowlane oraz prace wykończeniowe, świadczone na rzecz prywatnych odbiorców oraz inwestorów i deweloperów. Uczestniczymy w procesie budowlanym na każdym, wymaganym etapie, podejmując się prac o charakterze budowlanym, prowadzenia instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych, a także typowych prac wykończeniowych w postaci tynkowania, gipsowania i malowania. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu sufitów podwieszanych z płyt kartonowo-gipsowych, ścian działowych z płyt kartonowo-gipsowych, a także prac izolacyjnych (cieplnie oraz akustycznie). Podejmujemy się prac związanych z osadzaniem stolarki okiennej oraz montażem drzwi, jak też z wymianą na nowe istniejących już okien i drzwi. Naszą specjalnością pozostają szeroko rozumiane usługi płytkarskie i glazurnicze. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technologicznym oraz personalnym, dzięki czemu powierzane nam prace wykonujemy szybko i sprawnie, pilnując przede wszystkim tego, aby zachować wysoką jakość wykonania, a także terminowo oddać każdy etap powierzanych nam robót budowlanych.

Usługi budowlane
Usługi budowlane
Odmienimy wnętrze każdego domu

Usługi budowlane na terenie Katowic i okolic

Swoją ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych i biznesowych z Katowic oraz miast aglomeracji śląskiej, koncentrując swoją działalność na terenie Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Tychów, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworzna, Będzina oraz Olkusza. Możliwe jest także wykonanie przez nas usług budowlanych w okolicach Krakowa, a także na pozostałym obszarze województwa śląskiego. Jesteśmy otwarci na propozycje długofalowej współpracy z podmiotami działającymi na rynku budowlanym, w tym zwłaszcza ? z inwestorami i deweloperami nieruchomości.